Auksinės apyrankės

Auksinė apyrankė "3 spalvų akutė"Auksinė apyrankė "3 spalvų akutė"
Pasirinkti savybes
Auksinė Apyrankė "5 Oniksai"Auksinė Apyrankė "5 Oniksai"
Pasirinkti savybes
329 859 
Auksinė Apyrankė "Oniksų rojus"Auksinė Apyrankė "Oniksų rojus"
Nuolaida
Pasirinkti savybes
Auksinė Apyrankė "Malachitų rojus"Auksinė Apyrankė "Malachitų rojus"
-14%
Į krepšelį
Auksinė apyrankė "Oniksas"Auksinė apyrankė "Oniksas"
Pasirinkti savybes
135 199 
Auksinė Apyrankė "Malachitas"Auksinė Apyrankė "Malachitas"
Pasirinkti savybes
139 249 
Auksinė Apyrankė "Perlamutras"Auksinė Apyrankė "Perlamutras"
Pasirinkti savybes
145 195 
Auksinė apyrankė "Malachitas"Auksinė apyrankė "Malachitas"
Į krepšelį
Auksinė ApyrankėAuksinė Apyrankė
Į krepšelį
Auksinė ApyrankėAuksinė Apyrankė
Į krepšelį
Auksinė ApyrankėAuksinė Apyrankė
Į krepšelį
Auksinė ApyrankėAuksinė Apyrankė
Į krepšelį
Auksinė ApyrankėAuksinė Apyrankė
Į krepšelį
Auksinė ApyrankėAuksinė Apyrankė
Į krepšelį
Auksinė Apyrankė "Perlamutras"Auksinė Apyrankė "Perlamutras"
Į krepšelį
Auksinė ApyrankėAuksinė Apyrankė
Neturime
Daugiau
Auksinė Apyrankė „Tūkstantis Širdelių”Auksinė Apyrankė „Tūkstantis Širdelių”
Į krepšelį
Auksinė Apyrankė "Širdelė"Auksinė Apyrankė "Širdelė"
Į krepšelį
Auksinė Apyrankė "Square"Auksinė Apyrankė "Square"
Į krepšelį
Auksinė Apyrankė "Drugelis"Auksinė Apyrankė "Drugelis"
Neturime
Daugiau

Auksinės apyrankės internetu

Auksinės apyrankės – tai nesenstanti, minimalistinė ir elegantiška detalė. Apyrankės gali būti nešiojamos bet kokiai progai. Mūsų asortimente rasite klasikinio, modernaus ir puošnaus dizaino apyrankių su įvairiais akmenukais kaip malachitas, oniksas, perlamutras ar cirkonis, raudono siūlo apyrankė, ar auksinė apyrankė.

Vienas iš privalumų renkantis auksinę apyrankę – tai patvarus ir ilgaamžis auksinis papuošalas. Papuošalai pagaminti iš tikro aukso laikui bėgant nepraranda spalvos ir neišblunka, todėl auksinė apyrankė išsaugos turtingą spalvą ir blizgesį ilgus metus.

Galima rinktis iš daugybės skirtingų auksinių apyrankių dizainų ir stilių, įskaitant raudono siūlo apyrankes, auskines apyrankes, grandinines apyrankes. Taipogi, auksinės apyrankės yra gaminamos su įvairiais brangakmeniais kaip deimantas, rubinas ar smaragdas, kurie suteikia blizgesio ir žavesio.

Auksinės apyrankės dovana

Auksinės apyrankės, tai puiki dovana bet kokiai progai, ar tai gimtadienis, jubiliejus, ar tiesiog ypatinga dovana sau. Apyrankes galite dėvėti su bet kokia apranga, tai padaro auksines apyrankes universaliu ir stilingu papuošalu bet kokiai progai.

Taigi, jei ieškote klasikinio ir prašmatnaus papuošalo, pagalvokite apie apie auksinę apyrankę. Rinkdamiesi iš tiek daug stilių, tikrai rasite atitinkantį jūsų asmeninį skonį ir stilių.

Auksinės apyrankės yra elegantiški ir išskirtiniai aksesuarai, kurie gali pridėti prabangos ir išskirtinumo bet kuriai išvaizdai. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip pasirinkti tinkamas auksines apyrankes, atsižvelgiant į stilių, medžiagą, dydį ir kitus svarbius veiksnius.

Auksinės apyrankės stilius

Pasirinkdami auksinę apyrankę, svarbu atsižvelgti į jos dizainą. Tai gali būti minimalistinis ir subtilus dizainas arba išraiškingesnis ir detaliuotas. Taip pat galite pasirinkti apyrankę su įvairiais dekoratyviniais elementais, tokius kaip deimantai, perlai ar įvairūs akmenys.

Stilius

Kiekvienas žmogus turi savo individualų stilių. Svarbu rasti auksinę apyrankę, kuri atitinka jūsų asmeninį skonį ir stilių. Ar tai būtų klasikinis, modernus, etninis ar eksperimentinis stilius, svarbu, kad apyrankė atspindėtų jūsų asmenybę ir stilių.

Medžiaga

Auksinės apyrankės gali būti pagamintos iš įvairių aukso lydinių. Daugelis apyrankių yra pagaminti iš 14k arba 18k aukso, kurie yra pakankamai tvirti ir turi puikų blizgesį. Tačiau taip pat galite rasti apyrankes iš 24k aukso, kuris yra gryniausias, bet tuo pačiu metu ir minkščiausias.

Karatų Skaičius

Karatų skaičius nurodo aukso grynumą apyrankėje. Kuo didesnis karatų skaičius, tuo aukso grynumas yra didesnis. Dauguma apyrankių yra pagaminti iš 14k arba 18k aukso, kurie yra populiarūs dėl savo tvirtumo ir puikaus blizgesio.

Auksinės apyrankės Dydis

Svarbu pasirinkti tinkamą apyrankės dydį, kad ji gerai atitiktų jūsų riešą. Tai užtikrins, kad apyrankė nebus per siaura ar per plati ir patogiai sėdės ant jūsų rankos. Dauguma apyrankių gali būti reguliuojami, tačiau svarbu žinoti savo riešo dydį, kad pasirinktumėte tinkamą dydį.

Ilgligė

Kai kurios apyrankės gali būti vienos juostos, tuo tarpu kitos gali turėti išskirtinį dizainą su daugybe juostų. Svarbu pasirinkti ilgį, kuris atitinka jūsų pageidavimus ir atitinka jūsų rankos dydį.

Auksinės apyrankės Kaina

Aukso apyrankių kainos gali labai skirtis priklausomai nuo aukso kiekio, dizaino ir kokybės. Svarbu nustatyti savo biudžetą ir pasirinkti apyrankę, kuri atitinka jūsų finansines galimybes.

Kokybė

Kokybė yra svarbus veiksnys, renkantis auksinę apyrankę. Pasirinkdami apyrankę, patikrinkite jos gamintojo reputaciją, medžiagos kokybę ir garantijas. Tai užtikrins, kad jūsų auksinės apyrankės bus ilgaamžės ir atitiks jūsų lūkesčius.